Pokud jsou vám aktivity Spolku sympatické, můžete je podpořit některým z níže uvedených způsobů. Dary budou využity na podporu, rozvoj a uchování tradice a paměti na domácí i zahraniční odboj. Podporována bude realizace setkání a přednášek, údržba pietních míst, účast na domácích a zahraničních pietních akcích, i přímá podpora účastníků a účastnic odboje.

Finanční dar

Kromě zaslání finančního daru na transparentní účet číslo 200 116 8648 / 2010 vedený u Fio Bank, můžeme samozřejmě přijmout také finanční dar prostřednictvím individuálního daru. To znamená, že s dárcem uzavřeme písemnou darovací smlouvu a dárce zašle peníze v hotovosti na provozní účet spolku. Finanční dar je možné využít ke snížení daňového základu. Rádi vám vystavíme potvrzení o daru.

Propagační předměty

Spolek můžete podpořit zakoupením propagačních předmětů a stát se tak sponzorem Spolku pro zachování odkazu českého odboje.

V současné době nabízíme k prodeji samolepky ve dvou barevných variantách, kovový odznak Spolku a svíčku s logem, speciálně vyrobenou pro Spolek pro zachování odkazu českého odboje.

Výtěžek z prodeje propagačních předmětů bude převeden na sbírkový účet Spolku a bude účetně využitý na podporu, rozvoj a uchování tradice a paměti na odkaz českého odboje. Zakoupením jediného předmětu se tak můžete stát naším sponzorem. Děkujeme za Vaši podporu!

Propagační předměty si můžete zakoupit a vyzvednout osobně  po předběžné domluvě na Kladně  nebo v Praze Dejvicích. Objednávky na emailu info@spolekodboje.cz

Samolepka s logem Spolku ve dvou barevných variantách

Materiál - laminované PVC (lze použít k nalepení v exteriéru)

Velikost - průměr samolepky 9cm

Cena: 20,-kč / kus

(zakoupením samolepky podpoříte činnost Spolku)

Kovový odznak Spolku

Materiál - kov, připevnění PIN

Barva odznaku: staroměď

Velikost - průměr odznaku 25 mm

Cena: 50,-kč / kus

(zakoupením odznaku podpoříte činnost Spolku)

Svíčka Spolku

Tvar - válec

Velikost - o průměru 6 cm a výšce 15 cm

Svíčka je zabalena v celofánu a označena vizitkou s logem Spolku.

Cena: 100,-kč / kus

(zakoupením svíčky podpoříte činnost Spolku)

Nefinanční dar

Spolek je možné podpořit také nefinančně.

Můžete nám poskytnout službu, kterou můžeme využít ve prospěch spolkové činnosti (tisk, výroba propagačních materiálů, vazba květin a věnců, fotografování na našich akcích, zprostředkování dopravy na pravidelná akce Spolku apod.)?

Můžete nabídnout materiální podporu našim členům – seniorům?

Máte úplně jiný nápad?

Sem s ním! Budeme Vám velmi vděční za jakoukoli formu podpory.

Dobrovolnictví a brigády

Chcete se stát našimi dobrovolníky? Umíte něco, co může Spolek využít? Dejte nám o sobě vědět.

Pravidelně několikrát do roka organizujeme brigády k údržbě pietních míst spojených s hrdiny druhého odboje. Pojďte s námi! Podívejte se do aktualit.

Pokud nás chcete podpořit některým z uvedených způsobů, prosím kontaktuje nás pro bližší informace na emailu info@spolekodboje.cz